середа, 9 грудня 2015 р.

ZozylyaKIDS — ініціатива, що дозволить подарувати книги дітям із зони АТО


Напередодні новорічних свят нагадуємо вам про цікаву ініціативу для бажаючих подарувати книги дітям з родин вимушених переселенців із зони АТО та окупованого Росією Криму. Проект від ZozylyaBooks дозволяє подарувати безкоштовну книжку таким школярам та дошкільнятам.

Автори ініціативи надають по 2 безкоштовні дитячих книги для кожної дити в родині вимушених переселенців, завдання акції — не лише допомогти малечі зібрати бібліотеку на новому місці проживання, але й популяризувати читання серед підлітків.

Координатори проекту запевняють, що підбиратимуть літературу за віком та інтересами для усіх дітей, а заявку обороблятимуть по мірі їхнього надходження. Для надання безкоштовної книги треба заповнити спеціальну форму, в якій слід зазначити ім'я та вік дитини, вказати його (чи її) інтереси, ПІБ отримувача відправлення, телефон та зручне відділення «Нової пошти» (а також не забути про те, що доставку книги оплачує отримувач). Після листа-заявки організатори зв'яжуться із замовником, підтвердять деталі та повідомлять про надсилання книжок.

Акція діє для дітей віком до 16 років у випадку, якщо родина виїхала із зони АТО та Криму, тому у вас можуть попросити скан-копію документів, що це підтверджують. На кожну окрему дитину в родині потрібна окрема заявка. Всі деталі можна дізнатись на сайті ініціативи.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал