пʼятниця, 4 грудня 2015 р.

Про підліткову літературу, в період війни й невизначеності — у розмові «Quo vadis, українська книжко?»

Книгарня «Є» підготувала серію круглих столів за участі експертів «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?». Проект присвячений актуальним питанням українського книжкового ринку «постмайданного» періоду. Літературні критики, видавці, письменники, журналісти, представники іноземних культурних інституцій ведуть розмови довкола питань про можливості для молодих письменників, поезію війни, розвиток підліткової літератури й літератури нон-фікшн, ринок перекладної літератури.

Зустрічі відбулися у книгарнях чотирьох міст: Києві, Львові, Тернополі та Дніпропетровську. 19 листопада зустріч проводилась у Львові — і саме туди завітала наша Олеся, щоб послухати, про що говоритимуть експерти, запрошені до розмови про сучасну підліткову літературу в Україні та світі.У цьому випуску подкасту «Сторінка 5» ви почуєте думки з цього приводу наступних гостей львівської «Книгарні Є»:

  • Михайло Костюк — психотерапевт, дитячий психіатр;
  • Катерина Міхаліцина — редакторка »Видавництва Старого Лева”, письменниця, авторка дитячих і дорослих книжок;
  • Тетяна Пилипець — провідна бібліотекарка Львівської центральної бібліотеки для дітей та юнацтва, модераторка численних міських свят і фестивалів;
  • Уляна Баран — засновниця і президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, організаторка симпозіумів «Література. Діти. Час», член редакційної колегії однойменного фахового видання.Модерувала зустріч Анастасія Левкова, арт-менеджер львівської «Книгарні Є», організаторка щотижневих зустрічей для підлітків «Коло книжки» у «Книгарні Є».
Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал