пʼятниця, 11 грудня 2015 р.

«Любовне життя» — зі Львова до інших міст

10 грудня 2015 року у Львові стартував український тур Оксани Луцишиної з новою книгою «Любовне життя» — на цій події побувала наша Олеся, щоби почути самій та дати вам можливість послухати авторку, котра з нагоди літературної прем'єри прилетіла до Україні зі Сполучених Штатів.

Оксана Луцишина, дослідниця творчості Бруно Шульца та Вальтера Беньяміна, авторка кількох книг віршів та збірок малої прози, у своєму другому романі розповідає пронизливу історію про любов і вигнання. Йора зустрічає Себастьяна – і саме з цієї зустрічі починається її інше, справжнє життя. Ключем до роману «Любовне життя» є, зокрема, колода карт Таро, але водночас це реалістична сюжетна «емігрантська» проза з виразно окресленою соціальною проблематикою. Ця іронічна і ніжна, інтелектуальна і романтична, майже невигадана і абсолютно фантастична історія з флером м’якого гумору і немилосердного сарказму гарантовано подарує вам радість, задоволення від читання і навіть трохи катарсису. А от інші подробиці ми поки що від вас приховаємо — послухайте самі:


1 коментар:

  1. Зустріч у Львові була чудова.Вражає ерудованість Оксани. А "Любовне життя" - дуже сильна книга, хоча не всім дається до читання. http://starylev.com.ua/lyubovne-zhyttya

    ВідповістиВидалити

Прокоментуйте цей матеріал