вівторок, 1 грудня 2015 р.

«Мед для мами» — варіант подарунку на День Святого Миколая найменшим читачам

Про подарунок для підлітків ми вже поговорили, а сьогодні поговоримо про варіант книжкового сюрпризу для найменших (хоча в анотації йдеться про те, що книжка ця підійде для читачів від 2 до 102 років).

Наша друга книжка в циклі варіантів подарунку до Дня Святого Миколая — це «Мед для мами»: історія маленького зайчика, що пішов за медом в магазин, але заблукав і шукає шлях назад додому у великому місті. Книжку видало «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» уперше ще 2007 року —і відтоді вона витримала вже аж шість перевидань; в мене на столі лежить видання 2015 року.Ілюстрації до цієї книжечки — великі, яскраві, трохи пастельні та незмінно м'які — виконала Софія Ус; а текст склав Іван Малкович.

Місто, яким маленький Зайчик іде до магазину по мед для Мами, в якої хворе горло, досить схоже на ілюстраціях на Львів; а вишукані строї деяких звірів-мешканців взагалі роблять їх схожими на європейських бюргерів.
Зайчик ще не вимовляє літеру «р», а ще намагається запам'ятати вулиці та напрямки за допомогою скоромовок та пісеньок — отже, маленький читач знайде із головним героєм чимало спільного.Рекомендовано батькам із малими дітками, які люблять спільне читання книжок перед сном. Придбати книжку можна на сайті видавництва або в мережі «Книгарня Є» в різних українських містах.
2 коментарі:

  1. Книга чудова, малюкі в захваті. Читаємо з 1,5 до 5 років всім подобається. Дякуємо!

    ВідповістиВидалити
  2. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити

Прокоментуйте цей матеріал