вівторок, 24 листопада 2015 р.

1 грудня «ВСЛ» та військовий капелан Андрій Зелінський у Вінниці презентують книгу «Соняхи»

У вівторок, 1 грудня, у вінничан буде чудова нагода познайомитися та поспілкуватися з військовим капеланом Андрієм Зелінським. Отець Андрій здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, хто захищає нас. Про це він і написав книжку «Соняхи. Духовність на час війни», яка є книжкою історій, вдячності і пам’яті. Про вміння пам’ятати, бачити, співпереживати і любити говоритимемо у Вінниці в Будинку офіцерів (пл. Перемоги, 1).

Андрій Зелінський розповість не лише про саму книгу, а, перш за все, про людей, яким вона присвячена. Модеруватиме зустріч Марина Тепленко. Окрім розмови, відбудеться показ документального фільму «Капелани», одним із героїв якого є отець Андрій. Початок – о 18:00. Вхід вільний. Також отримати автограф Андрія Зелінського можна буде у книгарні «Є» (Вул. Соборна, 89), де з 16:00 до 16:30 триватиме його автограф-сесія.

«Соняхи. Духовність на час війни» — книжка, написана військовим капеланом, який постійно здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. Вона – про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та щирою вдячністю. Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії.

Джерело: «ВСЛ»Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал