середа, 18 листопада 2015 р.

У Києві Ростислав Семків («Смолоскип») розповість про те, як писали класики

У середу, 25 листопада, о 19:00 в Києві відбудеться лекція «Як писали класики: Рей Бредбері», яка буде присвячена правилам письма та письменницькій майстерності одного з найбільших відомих письменників-фантастів. Лектор – видавець, критик і літературознавець – Ростислав Семків.

Обов’язкова попередня реєстрація слухачів: за посиланням

Слухачі дізнаються про літературні техніки і прийоми, письменницький інструментарій, котрим користувався Рей Бредбері. Також лектор розповість про погляди на літературу і мистецтво, які активно висловлював Бредбері у своїх працях, статтях, книжках.

Автор лекції – Ростислав Семків – літературознавець, видавець, автор художніх і наукових перекладів, літературний критик і публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач в «Києво-Могилянській Академії».

Тривалість лекції – 2 години. Лекція про Бредбері стане дев’ятою і передостанньою з циклу «Як писали класики».

Рей Бредбері – американський письменник, автор близько 400 літературних творів різних жанрів: оповідань, романів, віршів, есе, п'єс для театру і радіо, кіно- й телесценаріїв. Твори письменника є впізнаваними за їх емоційним, психологічним стилем. На думку критиків, Бредбері є унікальним явищем в американській літературі. Головна ідея творів Бредбері — гуманістична тема боротьби Добра із Злом, Світла з Мороком, Знання із Варварством.

Джерело: Facebook-сторінка лекторіюНемає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал