неділя, 8 листопада 2015 р.

B.R.E.D. — поетичні зустрічі у Вінниці

Проведення регулярних літературно-музичних вечорів у Вінниці — відносно недавня традиція, яка з'явилась завдяки лідеру гурту The Frisson Владу Сіваку. Формат простий — молоді поети та гурти презентують свою творчість в одній із локацій міста; вхід на такі події платний (щоби мати можливість сплатити оренду приміщення на час проведення заходу). Мета щомісячних заходів — виступи місцевих поетів та гуртів, які хочуть отримати увагу нової аудиторії, вийти за межі локальних ВКонтакті-пабліків та донести свою творчість до ширшого кола слухачів і читачів. Дехто із таких авторів вже видав власні дебютні збірки, дехто лише випробовує свої сили. Але в цілому формат таких заходів дозволяє «заявити про себе» — і дуже часто авторам це вдається досить непогано.

Наприкінці жовтня B.R.E.D. (саме так називається цей цикл зустрічей-розмов) проходив у вінницькій галереї «АртШик». Музичну складову обговорювати не буду (власне, ви можете послухати все самі), натомість покажу і розкажу вам трохи про тих, хто презентував того жовтневого вечора власні вірші.


Перший автор — «Милый Кать», вінницька поетеса, котра не лише пише хороші вірші російською, але й є співавторкою для низки відомих українських поп-виконавців. Її лірика своєрідна і не схожа на те, що ви зазвичай звикли чути і читати у молодих сучасних поетів:
Друга цікава авторка із жовтневої зустрічі — Алла Жабокрик. Ця лірика гостріша і схожа на оголений нерв — і як більшість поеток свого покоління, вона пише про почуття, навіть якщо вони невзаємні:
І трохи печальної лірики від Марини Кордонець — в дусі навколишньої осінньої меланхолії:
Жовтнева зустріч B.R.E.D. також стала місцем публічного поетичного дебюту головного редактора 5Books :)
В листопаді зустріч B.R.E.D. не проводитиметься; а от вже 6 грудня творча молодь Вінниці знову збереться послухати, почитати і обговорити вірші, музику та оригінальне бачення реальності молодими авторами. Тому якщо будете у нашому місті цього дня — не забудьте завітати.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал