неділя, 22 листопада 2015 р.

Презентація нової книги Івана Байдака

Якщо ви вже прослухали лекцію Анаід Агаджанової та подивились і послухали перфоманс театру «Склад 2.0», саме час ознайомитися і з іншими подіями фестивалю Artgnosis, про які ми продовжуємо вам розповідати.

Наступний репортаж — це зустріч із Іваном Байдаком, молодим львівським письменником; а ще він — журналіст, перекладач, автор одного з найбільших україномовних блогів. Дебютна книга автора «Особисто я особисто тобі» стала справжнім українським бестселером, багато місяців не покидаючи ТОП список продажів книгарень. Як зауважила модераторка зустрічі і одна із кураторів фестивалю «АртГнозіс» Марина Однорог, навіть випередивши на деякий час рейтинг продажів Сергія Жадана :)

Друга книга Івана, збірка оповідань «Рольові ігри», також отримала купу схвальних відгуків, як і від знаних критиків, так і від звичайних читачів, що остаточно зробило автора одною з найпомітніших постатей серед письменників нового покоління. Порівняти обидві книги і побачити, як з часом зростала майстерність автора, матили змогу читачі, які побували 13 листопада 2015-го у Вінниці на його презентації книжки "Full Package". У цій книзі під однією обкладинкою зібрані усі твори автора, а також абсолютно нові оповідання:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал