пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

В Запоріжжі проходить міжнародний фестиваль «Книжкова Толока»З 16 по 18 жовтня 2015 року в Запоріжжі проходить масштабний фестиваль «Книжкова Толока». 40 книговидавців, 50 сучасних українських та закордонних авторів — всього понад 180 подій, серед яких презентації, круглі столи, дискусії, майстер-класи та нічні поетичні майданчики.

За словами директора фестивалю Ігоря Гармаша, цього року концепція заходу це «Примирення», тому особлива увага буде буде приділена переселенцям та військовим:

«— Саме низький рівень загальної культури став причинної того, що маємо халепу в Криму та на Сході країни. І щоб не допустити подібного у Запоріжжі ми маємо займатися культурою».


Любко Дереш, Василь Шкляр, Євген Положій, Василь Чупа, Володимир Єрмоленко — ось далеко не повний перелік письменників, з якими запоріжці зможуть зустрітися цих вихідних. Серед інших цікавинок фестивалю — окрема локація для дітей «Книголісся» та пересувна виставка ілюстрованих дитячих книжок за мир і людяність «Доброго дня, любий вороже!» від Міжнародної молодіжної бібліотеки м. Мюнхена, що з 1996 року подорожує світом.

Джерело: «Громадське радіо»