понеділок, 26 жовтня 2015 р.

У Львові представлять книгу військового капелана про АТО на Сході та духовність під час війни


Книжка військового капелана Андрія Зелінського «Соняхи. Духовність на час війни» буде представлена 27 жовтня 2015-го, у львівській книгарні «Є» (просп. Свободи, 7). Андрій Зелінський розповість не стільки про саму книгу, як про людей, яким вона присвячена. Модеруватиме зустріч письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. Початок – о 18:00.

«Соняхи. Духовність на час війни» — книжка, написана військовим капеланом, який постійно здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину:

«— Ця збірка є також скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем вічності на якомусь із полів українського Сходу, - каже Андрій Зелінський. - Писалося упродовж року воєнного протистояння у різних неспокійних і гарячих точках сьогоднішнього фронту. Інколи думки народжувались «там», а викристалізовувались у слово уже «тут». Тексти справжні, як і образи та почуття, в них описані. 

Ця книга про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та глибокою й щирою вдячністю. Саме їхні світлі погляди заглядають з її сторінок до сумління та серця українського читача. З цими хлопцями, молодими офіцерами Збройних Сил України, я познайомився і заприятелював майже десятиліття тому, протягом їхніх курсантських років у Академії сухопутних військ у Львові. З деякими із них підтримував спілкування упродовж усього цього часу, а згодом перетинався на стежках сьогоднішньої війни. Для мене особисто вони – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. 
Ці тексти про глибоке і про глибоко людське. Вони – про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії».

Детальніше про книгу та автора можна прочитати в матеріалі ресурсу «Твоє Місто».

Джерело: блог видавництва «ВСЛ»