вівторок, 27 жовтня 2015 р.

29 жовтня стартує «Вуличний курс» з creative writing у ЛьвовіПроект «Їздець» розпочинає серію майстер-класів з creative writing: письменники на практиці навчатимуть молодих авторів працювати над літературними текстами. Першою подією стане авторський курс письменниці, перекладачки та журналістки Галини (Гаськи) Шиян «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд», що відбудеться 31 жовтня-1 листопада 2015 року у Львові.

Головна особливість майстер-класу – це поєднання теорії з роботою «в полі»: учасники навчатимуться збирати й опрацьовувати матеріал для власних текстів на вулицях Львова. Протягом дводенного курсу учасники дізнаються:

– Як працювати зі страхами і табуйованими темами;
– Як трансформувати особистий досвід і створювати персонажів, уникаючи зайвого автобіографізму;
– Де і як збирати матеріал для власних текстів;
– Якою має бути структура вдалого тексту;
– Як створювати діалоги, епізоди, описи, працювати з родинними історіями;
– Як написати оповідання за два дні.

У перспективі найкращі твори учасників курсу увійдуть до альманаху «Місто, що надихає книгу». Альманах буде виданий робочою групою, що працює над висуненням Львова на здобуття статусу міста літератури ЮНЕСКО.

Умови участі та реєстрація на «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» за посиланням. Реєстрація триває до 29 жовтня 2015 року включно.

Джерело: «Велика Ідея»