четвер, 15 жовтня 2015 р.

Літературно-мистецький фестиваль Artgnosis повертається у листопаді


13—15 листопада 2015 року Другий літературно-мистецький фестиваль Artgnosis запрошує вінничан та гостей подільського міста до двох локацій — бару BEEFEATER та ресторану The Factory. Тут пройдуть літературні читання, презентація нових книг та віршів низки цікавих постатей сучасної української літератури.

Серед гучних імен — Сергій Жадан, Вікторія Дикобраз, Григорій Семенчук, Павло Коробчук, Юрко Іздрик. Найбільш чисельною буде молода сцена: місцеві поети та гості з інших міст почитають власні нові та вже відомі твори (особливо відомі серед інтернет-користувачів). Через це в нашій редакції ми жартома називаємо це «фестивалем ВКонтакті-пабліків».У порівнянні із весняним першим фестивалем з'явились нові локації, розширилась музична програма та більше поетичних подій будуть відбуватися вдень. На детальний розклад можете поглянути самі; найбільш насиченим поезією буде другий день; найбільш гучним — вечір першого та другого дня:

Для тих, хто вперше приїде до Вінниці, радимо почитати ВК-сторінку фестивалю та дізнатися про те, де можна поселитися на ці декілька днів; а також сподіватися, що у порівнянні із весняним осінній Artgnosis матиме кращу погоду.

Для наших читачів маємо невеличкий анонс: ми акредитуємося на усі три дні фестивалю, тому репортажі, інтерв'ю та відео, подкасти і фото чекатимуть на вас у листопаді.