пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Катерина Сергацкова — про сучасне феміністичне письмо


Зустріч з журналісткою Катериною Сергацковою відбулась в перший день Форуму у Львові, а темою стала розмова про те, як можна сьогодні писати про феміністичні теми.

Катерина Сергацкова писала для «Української правди», «Фокусу», ArtUkraine, українського Esquire, російських видань Colta.ru, Snob.ru. У березні 2014 року запустила канал про події в Криму під назвою «Крим. Як є» (рос. «Крым. Как есть») на платформі Divan.TV.

Під час війни на сході України 2014 року — одна з небагатьох українських журналістів, яким вдавалося висвітлювати події з обох боків конфлікту. З 18 жовтня 2014 веде проект «Громадського телебачення» російською мовою під назвою «Громадское» (ініціатор проекту — Наталія Гуменюк).

Написала хронологію подій для двомовного видання про Євромайдан під назвою «#EUROMAIDAN — History In The Making» (2014, головний редактор — Гліб Гусєв). У березні 2015 року вийшла книга Катерини Сергацкової (у співавторстві з Артемом Чапаєм та Володимиром Максаковим) «Война на три буквы» (видавництво «Фоліо»).