вівторок, 11 серпня 2015 р.

«ВСЛ» випускає книжку для дітей про легендарного митрополита УГКЦ


Вперше виходить книжка для дітей про Митрополита Андрея Шептицького. Видавцем новинки є «ВСЛ».

Митрополит Андрей Шептицький, 150-річчя від дня народження якого відзначаємо цьогоріч, - постать, діяльність якої неможливо обмежити однією сферою. Митрополит, благодійник, рятівник, меценат, інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох…Познайомитися з таким різним Митрополитом Андреєм і полюбити його дітям допоможе книжкова новинка - абетка-енциклопедія «Шептицький від А до Я», яку видає «Видавництво Старого Лева» і яку оформила творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів). Книжка з’явиться у продажу в перших числах вересня:

«Шептицький від А до Я» - це жива і дуже щира книга для дітей і дорослих. Побудована за абетковим принципом історія про тих і те, що було важливими для Митрополита, і що є вагомим для нас сьогодні. У ній Андрей Шептицький - такий, яким він був у житті: доброзичливий, мудрий та милосердний, з великим почуттям гумору та любов`ю до людей.


Андрій Лесів та Романа Романишин (творча майстерня «Аґрафка») створили цілий візуальний світ Андрея Шептицького. Ідея цього непересічного проекту належить журналістці Галині Терещук, яка разом із письменницею, перекладачкою Оксаною Думанською стала автором тексту до книжки.

Джерело: starylev.com.ua