понеділок, 10 серпня 2015 р.

В Росії популярний інтернет-сервіс «ЛитРес» оцифрує 11 тис книжок на замовлення державиЦікавий кейс стосовно просування електронної книги з Росії. Там наприкінці липня 2015-го місцеве Міністерство культури уклало за результатами конкурсу угоду з інтернет-платформою дистрибуції легального книжкового контенту «ЛитРес».

11 тис. книжок за 96 млн російських рублів (поділіть приблизно на три — отримаєте еквівалент у гривні) мають оцифрувати за три місяці. Всі книжки підуть до так званої Національної електронної бібліотеки.

До того цим питанням опікувалась окрема структура, створена 2010 року за участю депутатів провладної російської партії та вихідців з медійних і видавничих російських кіл.

«ЛитРес» є окремою компанією, котра була заснована 2005 року — і це сьогодні найбільший агрегатор літературного контенту на російськомовному ринку. Акціі компанії розподілені між найбільшою в РФ видавничою групою "Эксмо-АСТ" та інтернет-гіпермаркетом Ozon. 2013 року проект також отримав низку інвестицій від російських венчурних інвесторів.