вівторок, 4 серпня 2015 р.

«Місяць авторських читань»: Зустріч із Галиною Крук
Ми вже раніше згадували про «Місяць авторських читань», котрий цьогоріч завітав до України — а точніше, до Львова, і вже (поділимося секретом) з наступного року стане щорічним заходом, що буде проводитися влітку для усіх поціновувачів літератури. Завдяки дружній допомозі Олександри Цар в нас є низка аудіозаписів із зустрічей з авторами, і цими записами ми поділимося із вами _ тими, хто як і ми, пропустив нагоду послухати відомих українських письменників наживо.

Зокрема, йдеться про зустріч «Між поезією та історією літератури» із Галиною Крук.

Галина Крук народилася 1974 року у Львові, там і навчалася. Зараз викладає у місцевому університеті. Поетеса («Мандри у пошуках дому», 1997; «Сліди на піску», 1997; «Обличчя поза світлиною», 2005), перекладачка (з польської переклала зокрема Віславу Шимборську) та історик літератури. Серед наукових інтересів – народні жанри українського бароко. Продовжує традицію української жіночої лірики, бо «кожен рядок її віршів написаний жінкою», як каже про неї Катерина Ботанова.
Пише також поезію та прозу для дітей та про дітей, наприклад, є авторкою антології «Мама по скайпу» (2013), присвячену дітям, які ростуть далеко від батьків, які працюють за кордоном.