пʼятниця, 14 серпня 2015 р.

Повний комплект підручників для 1—11 класів українських шкіл виклали в інтернетГрупа волонтерів на сайті інтернет-магазину «Мультимедіа» (MTA) створила ресурс для українських школярів та їхніх батьків, де можна завантажити відскановані підручники з усіх шкільних предметів на новий навчальний рік. Приватна ініціатива покликана розвантажити дітей, котрі щоранку мусять тягти до школи рюкзаки із 5—6 кг книжок:

«—В сучасному світі комп’ютерних технологій, вже давно стало можливим замінити звичайний шкільний підручник на його електронний аналог, ще й умістити всю шкільну програму в один пристрій. Потрібно лише скачати підручник на планшет і взяти його з собою. На нашому сайті ви можете всі підручники скачати безкоштовно. З електронними підручниками ви отримуєте ряд переваг для вас та вашої дитини:


  • універсальний підручник з всією шкільною програмою; 

  • можливість зекономити на покупці підручників, які зараз коштують від 100 гривень і більше; 

  • можливість зекономити час на пошуки потрібних підручників, адже їх з легкістю можна скачати на нашому сайті.

Всі представлені підручники відповідають шкільній програмі 2015 року та відсортовані по класах з 1-го по 11-й. Скачати підручник безкоштовно ви можете на цій сторінці. Для цього вам лише потрібно вибрати необхідний клас та натиснути кнопку з зображенням zip-архіву, або файлу uTorrent».

Щоправда, відкритим залишається питання авторських прав в даному випадку (наймовірніше, автори ініціативи ніяк не обговорювали такі свої дії з Міністерством освіти та науки України).

Раніше ми вже піднімали тему легального цифрового книговидання, коли розглядали новину з Росії: там інтернет-магазин «ЛитРес» оцифрує на замовлення держави близько 11 тис книжок.

Джерело: mta.ua