четвер, 27 серпня 2015 р.

Міносвіти запустило магазин електронних підручників


Завдяки співпраці із Microsoft МОН України у школярів з осені з'явиться можливість не носити підручники за собою в портфелях та рюкзаках, а переглядати їх онлайн.

Розпочав роботу сайт «Є підручники», на якому можна легально придбати і завантажити для перегляду підручники в електронному форматі. Поки що підтримуються лише ПК із Windows, але з початком навчального року обіцяють також реалізувати повну сумісність із Android та OS X.Для використання підручників слід сплатити за доступ до контенту за допомогою банківської картки, а потім встановити нативний додаток на ПК. Підручники будуть доступні протягом 365 днів.На даний момент цифрове сховище містить 45 підручників для учнів 1—10 класів. Проте помічений один недолік — поки що в базі не було підручників зі шкільного курсу алгебри, фізики та хімії.

Раніше завдяки волонтерам в Мережу виклали у безкоштовний доступ усі підручники зі шкільної програми українських ЗОШ. Втім, немає жодної інформації про те, чи дотримано було в тому випадку хоча би якихось авторських прав.

Джерело: Blog Imena.UA