середа, 19 серпня 2015 р.

В Луцьку волонтери організували вуличний продаж книг для допомоги бійцям на СходіБлагодійна акція «Книга за життя» розпочалася в серпня та відбувається щонеділі на Театральному майдані міста Луцька. Мешканці та гості міста можуть придбати будь-яку книгу та підтримати українську армію. Волонтери переконують, що продаватимуть книги на вулиці доти, доки дозволять погодні умови.

Волонтерка Любов Казмірчук каже, що акція відбувалася і минулого року:

«—Цей проект благодійний «Книга за життя» проводився минулого року ще восени спільно із ГО «Фундація розвитку громад». Тоді нам вдалося назбирати досить багато коштів, за які ми купляли тепловізор та інші необхідні речі бійцям. Цього року ми вирішили відновити такі благодійні ярмарки «Книга за життя». І зараз ми проводимо їх спільно із інтернет-спільнотою «Добрі справи» та ГО «Автомайдан України». Скільки на даний час вдалось назбирати? Після проведених двох ярмарків вже в цьому місяці більше півтора тисячі гривень. Ми вже закупити одному бійцю і передали форму, розгрузку. На даний час в принципі ті кошти, які залишились, теж є куди використати. Це для інших волинських бійців, адже в них постійно виникають потреби».

Координаторка проекту Юлія Євпак розповіла, що також вони співпрацюють і з видавництвами:

«—Минулого року ми працювали з видавництвом «Ключі та «Надстир`я». Це луцькі. І вони давали нам книжки. Цього року вони також минулої акції давали нам книги, духовну літературу, яка видається тут в Луцьку».

«—Наші перші акції «Книга за життя» — це було куплено тепловізор, ще якісь приціли. Зараз вже більше таке приватне. Тобто люди хочуть, щоб власне щось для них купили, а не для батальйону. З одного боку це позитивна складова, тому що значить хтось вже їх там забезпечив тим самим прицілом чи тепловізором, але з іншого боку потреба у формі і в розгрузках нікуди не зникає. Протягом того часу, що ми допомагаємо, це півтора роки, в нас одній й ті самі потреби», — каже Юлія Євпак.

Джерело: hromadskeradio.org