понеділок, 20 липня 2015 р.

Уривок із нового роману Юрія Андруховича у виконанні автораЗ 4 липня у Львові щовечора о 19:00 любителів прози та поезії збирає «Місяць авторських читань» в залі мистецького простору «Квартири 35» (вул. Вірменська, 35, 2-й поверх «Дзиґи»). 

В один із недавніх вечорів поціновувачі літератури могли поспілкуватися із Юрієм Андруховичем, котрий не лише ділився своїми думками щодо літературного процесу в Україні та сучасного стану культури, але й зачитав уривок із власного нового твору:

Для довідки:

«Місяць авторських читань» – найбільший транскордонний літературний фестиваль Центральної Європи. Щодня протягом липня паралельно у п'ятьох містах Європи – Брно (Чехія), Остраві (Чехія), Кошице (Словаччина), Вроцлаві (Польща) і Львові відбуватимуться виступи відомих письменників з чотирьох країн-учасниць проекту.

Місяць авторських читань було започатковано у 1999 році чеським видавництвом «Větrné mlýny». Щороку цей фестиваль запрошує представників однієї країни у статусі «почесний гість». Протягом 16 років у проекті взяли участь письменники з Франції, Канади, Білорусі, Словенії, Польщі, Німеччини.

У 2015 статус «країни-почесного гостя» фестивалю отримала Україна, що означає найбільшу кількість українських учасників. Зокрема у Місяці авторських читань візьме участь 31 український письменник, який відвідає з виступами всі п'ять міст у чотирьох країнах, де відбувається фестиваль. Разом з українськими авторами, учасниками фестивалю буде 31 автор з Чехії, Польщі і Словаччини.

Редакція вдячна Олександрі Цар за наданий ексклюзивний аудіозапис.

Фото: «Культпростір»