четвер, 30 липня 2015 р.

5 серпня у Києві презентують одразу 2 фотокниги про АТО та Революцію Гідності5 серпня в арт-центрі Closer відбудеться презентація двох нещодавно виданих фотокниг – 
«Передчуття» Юлії Кривич та «Хроніка» харківської групи «Шило».

Ці проекти розповідають про актуальні соціально-політичні події в Україні за допомогою різних фотографічних підходів.

На презентації фотографи розкажуть про те, як створювали серії та робили фотокниги, як прийшли до вибору візуальної мови і що хочуть розповісти про революцію та війну через свої роботи:

«—У всьому світі культура фотокниг зараз переживає період стрімкого розвитку − проводяться виставки та фестивалі, конкурси, відкриваються навіть цілі музеї фотокниг. Оскільки, по-перше, це зручний і цікавий формат для репрезентації фотографічного проекту, по-друге, у добу інтернету та тотального віртуального світу повертається більше бажання тримати у руках унікальне, гарно зроблене видання в обмеженому накладі. 
У квітні ми вже провели першу в Україні виставку фотокниг («УФА. Коли фотографія стає книгою», куратор Антон Іванов), і побачили, що цей рух набуває популярності і в нашій країні. Українські фотографи з харківської групи «Шило» та Юля Кривич (Варшава, Дніпропетровськ) розповідають про важливі речі − актуальні соціально-політичні події останніх років та самоідентифікацію себе молодим поколінням у вирі цих подій».

(Аліна Сандуляк, організатор події)

Джерело: cultprostir.ua