понеділок, 20 липня 2015 р.

Мінкульт збирає пропозиції від громади щодо заходів на підтримку української культуриПри усій «любові» громадян до Мінкульту та його нинішнього керівництва, відомство вирішило ризикнути і залучити українців до пошуку нових тем та напрямків роботи. Зокрема, можна щось запропонувати і в царині літератури.


Для цього відомство створило окреме інтернет-опитування і акцентує ось на чому:

«Міністерство культури прагне змін, має багато ідей і необхідний ресурс, аби ці ідеї втілити. Водночас, ми прагнемо підтримки суспільства. Це опитування покликане створити об`єктивну картину потреб, пропозицій, проектів у культурній сфері держави, яких наразі бракує. Це дозволить нам наповнити українське законодавство життєво необхідними для суспільства нормами, а повсякденне життя - важливими для розвитку української самосвідомості та гідності заходами, започаткувати важливі традиції, спростити та оптимізувати систему управління об`єктами культури, допомогти громадянам, які шукають роботу в сфері культури.
Як висловити свою ідею?
  • Заповніть необхідну контактну інформацію у спеціально відведених місцях. Вона потрібна лише для зворотнього зв`язку із Вами і не буде передаватись третім особам.
  • У вказаному текстовому полі стисло опишіть свою пропозицію у довільній формі. Обов`язково зазначте мету своєї пропозиції, строки реалізації, необхідні ресурси та спосіб оцінки ефективності проведеного заходу/реалізованої ініціативи (як це вплине на розвиток культурної сфери України)»

В серпні пропозиції обіцяють розглянути, опрацювати, обрати ТОП-10 і виставити на загальне публічне інтернет-голосування, — а потім втілити 5 із них, що зберуть найбільшу кількість голосів.