четвер, 30 липня 2015 р.

Андрій Любка в серпні презентує свою нову книгу про контрабанду


24 серпня у Празі (Чехія) пройде перша презентація нової книжки українського письменника, публіциста і перекладача Андрія Любки під назвою «Карбід», що її видадуть на початку серпня Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та видавництво «Книги-ХХІ».

Наступна презентація книжки запланована у Чернівцях 3-6 вересня 2015 року під час VI Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ.

За словами автора, ця книга особлива своєю несхожістю на все, що він писав раніше:

«—За жанром «Карбід» – пригодницький роман, дія якого відбувається у 2015 році, а мотор сюжету – розповідь про 100 способів контрабанди».

Події в романі розгортаються впродовж паркого й тривожного літа, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою.

Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку – про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом.

У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенґенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти.

Джерело: litcentr.in.ua