понеділок, 27 липня 2015 р.

Видання The Guardian почало викладати у вільний доступ «Паперові міста»Якщо ви встигли забути, якою була медійно-підліткова істерика в часи популярності «Сутінок» — у вас з'явився другий шанс. 23 липня 2015-го в прокат вийшла екранізація «Паперових міст». А от видання The Guardian на честь цього презентує перші сторінки книги для тих, хто досі не підозрював про книгу Джона Гріна.


«Paper Towns» — роман Джона Гріна, що вийшов друком ще в жовтні 2008-го. дебют був доволі вдалим: 5-те місце в списку кращих книг за версією New York Times та премія Едгара По за 2009 рік в категорії «Кращий роман в стилі young adult».В книзі (як і в кіно) на нас чекає проста і стара як світ історія. Випускник школи Квентін Джейкобсен любить з дитячих років сусідку Марго Рот Шпігельман. Тому він погоджується на авантюру із покаранням її кривдників. Але після нічного рейду Марго зникає, а Квентін починає грати в детектива і шукати кохану за таємними посланнями, які вона йому залишила.


Якщо фанфік на «Сутінки» перетворився у світову хворобу «50 відтінками», важко навіть уявити, на що тоді можуть перетворитися «Паперові міста». А поки що окрім читання оригіналу на сторінках The Guardian можна також слідкувати за першими враженнями глядачів та читачів за тематичним тегом #PaperTownsRead.