понеділок, 20 липня 2015 р.

«КСД» видасть нову книгу «Фоззі»-Сидоренка — і знову про КримНа початку серпня 2015 року вийде друком нова книжка Олександра "Фоззі" Сидоренка «Сопровождающие лица». Нам важко щось сказати про попередні твори фронтмена «ТНМК», тому просто процитуємо те, що видавництво «КСД» повідомило інтернет-ресурсам.


Історія розгортається в середині дев’яностих років навколо вже знаного за попередніми книгами від "Фоззі" Діми Ципердюка з Євпаторії. Тогочасний Крим (як і вся Україна) переживає час злетів і падінь, шансів і невдач:

«—Аромат соєвого м’яса на сковорідці, драні кросівки, спортивні костюми, сигарети "More" і лікер "Amaretto", наркотики, рекет, мафіозні розбірки, будні кримської міліції, аферисти усіх мастей і "гомо совєтікус" в усіх його варіаціях. Діма Ципердюк, він же Ципа, кидає ятку на базарі та подається в журналісти. Першого дня опинившись у шаленому вирі подій, Ципа виявляє винахідливість, гідну великого комбінатора. І те, що для іншого надзвичайна ситуація, для нього дрібні неприємності і нові можливості»

Кримська тематика з певних причин вже рік зберігає свою популярність. Зокрема, восени 2015-го чекаємо на збірку фіналістів «Новели по-українськи» від Літературної Агенції Discursus. Всього на конкурс надійшло 149 текстів про Крим (такою була тематика цьогорічного конкурсу), а до збірки буде включено 20 текстів від фіналістів.