середа, 15 липня 2015 р.

«КСД» випустив українською книгу Роберта Чалдині «Психологія впливу»Бестселер одного з найвідоміших психологів сучасності Роберта Чалдині «Психологія впливу» вийшов друком українською на початку липня у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».


 Роберт Чалдині — професор психології університету Арізони в Темпле, фахівець у галузі експериментальної та соціальної психології. Він є найбільш цитованим спеціалістом у своїй галузі. Його книга «Психологія впливу» рекомендована до читання в усіх вишах світу.

У ній автор описує методи й закони психологічного тиску й створення конкуренції. Використовуючи яскраві приклади з життя, Роберт Чалдині дає унікальні поради, як викорінити в собі синдром жертви й не потрапити на гачок нав’язливої реклами, а також навчитися самому переконувати й здобувати бажане.

Ця книга, яка вже давно стала підручником для менеджерів, підприємців і взагалі всіх, хто бажає оволодіти мистецтвом впливу, навчить розуміти поведінку інших, уникати маніпуляторів людською свідомістю та спілкуватися, завжди досягаючи власних цілей.

Придбати новинку можна в інтернет-магазині «КСД» за ціною 89,90 грн для власників клубних карток.