понеділок, 13 липня 2015 р.

Тетяна Белімова — про свою нову книгу «Трояндовий джем»В червні у вінницькій «Книгарні Є» переможниця минулої «Коронації слова» Тетяна Белімова презентувала свою нову книгу, ділилась історіями про роман, що приніс їй премію, та відповідала на запитання читачів.


Нова книжка Белімової — збірка оповідань «Трояндовий джем». Вона належить до циклу так званих «Теплих історій» вид інді-видавництва «Брайтстар Букс» («Брайтстар Паблішінг»). Це здебільшого так звана «позитивно налаштована література» з легким присмаком наївності та простоти, котра, однак, користується чималим попитом зокрема серед жіночої аудиторії.

Тетяна Белімова, збірка оповідань «Трояндовий джем» by 5books on Mixcloud

Історії, що лягли в основу «Трояндового джему», не є аж зовсім «ванільними», але можуть бути нецікавими чи занадто лінійними для поціновувачів більш драматичної чи сюжетно-орієнтованої короткої прози. Докладніше про те, що чекає читача на сторінках нової книги і чим вона відрізняється від твору, що став для неї путівкою до перемоги в «Коронації», розповіла сама авторка:


Зустріч минула в дружній атмосфері, хоча відвідувачів було не дуже багато, були серед аудиторії також ті, хто не надто знайомий із творчим доробком авторки. Втім, тепер у вінничан та гостей міста є шанс це виправити, придбавши новинку.«Трояндовий джем» разом із творами інших авторів із серії «Теплих історій» продається в мережі «Є» (не лише у Вінниці, але й по всій Україні).