пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Видавництво Дани Павличко шукає авторів та ілюстраторів дитячих книжокУкраїнське видавництво «Основи» оголосило про пошук нових авторів та ілюстраторів дитячої літератури.


Всі бажаючі можуть відправляти резюме та портфоліо на email директорки видавництва Дани Павличко. Загалом видавництво «Основи» відоме завдяки академічній та класичній літературі. Але декілька років тому Дана Павличко почала працювати над випуском нестандартних книжкових проектів для дитячої та підліткової аудиторії.

Дебютним проектом «Основ» стала мистецька «Абетка», а згодом видавництво втілило в життя кілька цікавих книжок, одна з яких – «Лісова пісня» Лесі Українки з ілюстраціями Поліни Дорошенко. Ця книга увійшла до складу літературного каталогу «Білі круки—2014».

На сьогоднішній день каталог «Основ» налічує більше ніж три сотні найменувань. Видавництво активно розвиває новий напрям – унікальні за змістом та оформленням книжки, задумані й створені молодими українськими авторами. Однією з перших ластівок став англомовний довідник «Awesome Ukraine», в якому умістились найрізноматніші факти про нашу країну, однаково цікаві й іноземним гостям, й навіть самим українцям. У вік електронних книжок «Основи» лишаються вірними первинній ідеї. Видавництво так само прагне дати українському читачеві саме ту літературу, якої вкрай не вистачає на вітчизняному ринку. Тому в найближчих планах «Основ» – неймовірно цікаві дитячі книжки, а також видання, присвячені мистецтву, дозвіллю, гастрономії, дизайну.

Фото: Open.UA