пʼятниця, 17 липня 2015 р.

«Книжковий квартал» з'явиться у вересні 2015-го на «ГОГОЛЬФЕСТ»Цього року у рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, що відбуватиметься у Києві з 17 до 27 вересня, буде реалізовуватися проект «Книжковий квартал».

Ця подія представлятиме собою ярмарок книг та періодичних видань, презентація книгарень, видавництв, арт-просторів у рамках літературної програми ГОГОЛЬFEST 2015.


«Книжковий квартал» діятиме протягом усіх днів фестивалю. Локацією проекту стане цілий будинок із системою кімнат, що знаходиться у самому серці кіностудії.

«Спроби запропонувати відвідувачам купувати під час фестивалю книжки були і раніше, однак переїзд на іншу локацію, де є класний будинок, ніби спеціально збудований під проект, наблизив плани до реалізації. Ідея зробити новий тип маркету, де відвідувач зможе залишитися для того, аби спокійно погортати книжку, поспілкуватися, зачепитися за візуальну складову, а кожна кімната будинку буде унікальною, належить Владиславу Троїцькому. Мета проекту − дати можливість видавцям привезти та розповісти киянам про друковані під «Форум видавців» новинки»,
− пояснила кураторка проекту «Книжковий квартал» та літературної програми ГОГОЛЬFEST Настасія Євдокимова.