середа, 22 квітня 2015 р.

Фестиваль Intermezzo запускає у Вінниці першу міську літературну екскурсію22 квітня у Вінниці буде презентовано туристичні новинки, підготовлені спеціально до старту Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo», запланованого на 22-24 травня 2015 року. 


Маршрут «Вінниця Коцюбинського» стане першою повноцінною літературною екскурсією Вінниці. Історик Олександр Федоришен та літературознавець Олександр Вешелені проведуть усіх охочих маршрутом, котрим майбутній письменник ходив «на роботу» – від рідного дому через Буг і центральну частину Вінниці до П’ятничан. Саме тут у маєтку Станіслава Ґрохольського Коцюбинський певний час навчав дітей графа, котрий ставився до молодого учителя з особливою прихильністю.

Під час прогулянки кожен матиме змогу побачити обриси міста кінця ХІХ століття, поринути у буденні клопоти й маленькі радощі Михайла Коцюбинського, пов’язати цікаві й маловідомі локації з життям та творами прозаїка. Головне питання, на яке учасники шукатимуть відповідь: чи міг би Михайло Коцюбинський стати «зіркою» Вінниці ще за життя, якби «дочекався» культурного розвою міста початку ХХ століття?

Спеціально запрошеним гостем презентації буде нащадок Тадеуша Ґрохольського - Генрик Ґрохольський, котрий розповість про життя своїх предків у П’ятничанах та Стрижавці на межі двох століть.

По завершенні екскурсії на поціновувачів Коцюбинського чекає спеціальне меню, розроблене за фрагментами текстів письменника, в яке крім традиційної подільської кухні також входитимуть бессарабські, кримські, гуцульські та італійські страви. 


Старт першої екскурсії22 квітня з подвір’я Музею Коцюбинського (вул. Бевза, 15) о 14:00. Тривалість - 2,5 години.

Реєстрація за адресою info@intermezzofest.com і за телефоном +38 093 00 62 285.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал