четвер, 17 січня 2013 р.

"Rework"

 Книга, про яку вже все розказано, показано, написано і обговорено, від студії розробки 37signals, призначена в першу чергу для тих, хто заплутався десь між посадовими інструкціями, проваленими дедлайнами та прокрастинацією. Про цю книгу я вже розповідав у "Лайфхакері", наведу звідти лише найголовніше щодо цієї книги.


Якщо ви о 6-й вечора помічаєте, що зроблено від сили декілька із 5-8 запланованих задач, - саме час прочитати цю книгу. Вашому керівництву час читати цю книгу, якщо вони змушують вас буквально жити в офісі, а премію «40% від зп» відпрацьовували героїчно з 8 ранку до 11 вечора. Книга не є панацеєю чи універсальним рецептом корпоративного щастя. Це спроба переглянути офісну реальність та змінити світ корпоративних культур на краще, виконана авторами Ruby on Rails, Basecamp та Highrise.
Книга «Rework: Бізнес без забобонів», була написана Джейсоном Фрайдом та Девідом Х. Хенссоном з компанії 37signals. Півтора роки тому це видання буквально "вибухнуло" популярністю. Українською книгу так і не було перекладено, але є російський варіант завдяки видавництву ділової літератури «Манн, Иванов и Фербер», котра випустила переклад 2010 року.

Rework не писали з метою відкрити сенсації, а лише являє собою список рекомендацій, основаних на здоровому ґлузді та власних спостереженнях. Пояснення ці виконані у порівнянні того, як є, і як може бути.

Якісний білий папір, чіткий великий шрифт, схеми-ілюстрації та пожмаканий аркуш паперу на обкладинці як символ того, на що перетворюються усі "місії" та "стратегії", сплановані на роки вперед.

Раджу прочитати, якщо ще не читали, або перечитати, якщо з часу останнього прочитання минуло понад рік: багато ідей в деталях для повсякдення в офісі - ось чим корисна ця книга.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал