вівторок, 6 листопада 2012 р.

“The Lean Startup”

Наступна книга, яку нашим читачам рекомендує засновник стартап-інкубатора GrowthUp та венчурний партнер TA Ventures Денис Довгополий, присвячена практиці стартап-менеджменту та підприємництва. Мова про один із бест-селлерів сучасної стартап-культури - “The Lean Startup”.


Ця книга являє собою науково обґрунтоване дослідження стадій створення, управління та якісного нарощування бізнес-потужності стартапів. Методика, викладена в рамках доктрини The Lean Startup, дозволяє оптимізувати цілу низку процесів, пов’язану із розробкою ідеї та розвитком стартапу в команді аж до стадії кінецвого бізнесово успішного продукту.

Рекомендовано всім, хто цікавиться ефективним продакт-девелопментом, стартап-культурою та підприємництвом в галузі ІТ. Книгу поділено на декілька частин, в залежності від стадії стартапу, щодо якої даються поради. Кожен із етапів життєвого циклу стартапу докладно розглянуто із позиції команди та того, що команда намагається донести: пройти шлях від бачення того, яким має стати кінцевий продукт і до “прискорення” на фінальній стадії (що дозволить охопити максимально потенційну ринкову нішу). Окрім суто теоретичних засад, розглянуто конкретні приклади успішних та невдалих дій стартап-команд в тій чи іншій ситуації.

Ознайомитись та придбати: на офіційному сайті theleanstartup.com

1 коментар:

Прокоментуйте цей матеріал