пʼятниця, 2 листопада 2012 р.

"Deadline. Роман про управління проектами"

Ігор Дубовий, менеджер із продажу реклами у проекті UkrHome.net, рекомендує книгу Тома Демарко про те, як управляти людьми, а не завданнями, і при цьому не забути про дедлайн (страшне слово в житті кожного ПМ).


Можливо, ще є такі менеджери, котрі свято вірять у програми навчання та колективні зібрання як панацею для підвищення якості проектів, а єдиний спосіб вдосконалення продуктивності бізнес-процесів - це постійне накопичення і складання звітів. Але останні десятиліття засвідчили: проект - це робота із людьми, а не з документами та паперами.

Як обрати в команду людину серед десятка кандидатів? Скільки людей має працювати над проектом на певному етапі? Як можно оптимізувати роботу, якщо жорсткі строки “нависають” над менеджерами? Як вирішувати завдання в конфліктному середовищі? Як звільнити підлеглого так, щоб не залишився “осад” у вас та у нього?

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у цій книзі, викладеними у цікавій авторській манері. Насамперед, рекомендовано для прочитання тим ПМ, котрі працюють в ІТ-компаніях. Але якщо ваш проект - поза сферою ІТ-бізнесу, ви однаково можете звідти взяти чимало цікавих уроків та рекомендацій.
Ознайомитись: flibusta.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал