понеділок, 5 листопада 2012 р.

"Чотирьохгодинний робочий тиждень"

Одвічна мрія людства: як би це заробляти більше, витрачаючи на це якомога менше часу. Про це створюються фільми, пишуться книги, готуються презентації та доповіді. І безліч людей в усьому світі шукає баланс між трудоголізмом, фінансовими статками, особистим життям та бажанням “жити так, як заманеться”.


Отож недивно, що Тімоті Феррісс став таким собі супергероєм нашого часу, запропонувавши просту і одночасно складну модель: 4 години роботи... на тиждень. Про його книгу “The 4-hour Workweek” говоримо сьогодні за порадою Андрія Стефаненка, автора блогу “idcontent”.

Тімоті Феррісс (Timothy Ferriss) - це “людина-оркестр”, номінант якоїсь незліченної кількості номінацій та рейтингів (від Fast Company до Forbes Magazine); венчурний інвестор, який вклав свої кошти одночасно в купу компаній (від StumbleUpon до Facebook та Twitter), автор одночасно кількох бест-селлерів за версією New York Times, блогів із лідерством за рейтингами Inc. Magazine та Google PageRank і Technorati.

Незважаючи на те, що йому лише 32 роки і книга, про яку йдеться, - це його перший друкований повноформатний твір, Тімоті Феррісс встиг побувати в ролі підприємця, фінансового радника, кікбоксера, венчурного інвестора, мотиваційного тренера, політичного аналітика, брейкдансера, музиканта, актора, блоггера, професійного танцівника танго, вивчити 5 мов, здобути освіту у Прінстоні. Журналісти жартують, що він до 29 років встиг прожити більше життів, ніж Стів Джобс у свої 51.

І от ця “людина-вертоліт” створила книгу, яку наперебій рекомендують мотиваційні спікери, власники стартапів, різноманітні коучі та просто зацікавлені змінами люди. Наскільки ідеальна робота за 4 години на тиждень є можливим явищем - судити не мені, а тому, хто ризикне випробувати методику на практиці. Втім, поради щодо оптимізації витрат часу та “відсікання шуму”, який заважає продуктивності та концентрації можуть в тій чи іншій мірі застосувати усі бажаючі. Книга рекомендована тим, хто цікавиться лайфхакінгом та різними техніками тренінгів. Єдина порада: зберігайте баланс і не намагайтись перевершити ТІма - вам це навряд чи вдасться.

Ознайомитись із книгою та придбати її: на офіційному сайті fourhourworkweek.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал