неділя, 4 листопада 2012 р.

"Довгий Хвіст"

Сьогодні ми говоримо про книгу Кріса Андерсона, головного редактора американського Wired, під назвою “The Long Tail”. Книгу цю нашим читачам рекомендує блогер Юрій Опаренко.

Книга Кріса Андерсона - про сучасну модель взаємин між виробниками, продавцями та споживачами з урахуванням новітніх технологій та змін і в торгівлі, і в нашому житті.


Сьогодні в будь-якій сфері і галузі існує безліч пропозицій і безліч магазинів. При цьому прибуток вони отримують в основному від 10-15% найменувань у каталозі. А в онлайн-торгівлі все відбувається трохи по-іншому: iTunes зберігає та реалізує десятки мільйонів треків. Більшість із них складають “довгий хвіст”, який продається / купується лише декілька тисяч разів. Але цей “довгий хвіст” створює  не лише немалу частку обороту, але й приносить відчутний прибуток.

Соціокультурні зміни, зміни законів дистрибуції та попиту, які виникають внаслідок такого ефекту “продажу на мільйон за 1 долар/шт.” - все це і досліджує автор книги. Деякі його твердження можуть видатись вам суперечливими, але однаково історія “Довгого Хвоста” - цікаве дослідження того, як змінились торгівля та маркетинг в умовах нових способів дистрибуції та формування споживчого попиту.

Ознайомитись: в форматі аудіокниги на rutracker.org

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал