субота, 3 листопада 2012 р.

"Домовитися можнa про все!"

Ірина Міхайловська, яка працює в Soft Industry, рекомендує користувачам Facebook справжню “біблію фахівця із перемовин” - книгу Ґевіна Кеннеді “Домовитись можна про все!”.

В цій книзі покроково розкрито основні принципи побудови успішного процесу бізнес-перемовин, а також тактичні та стратегічні складові успішного вміння домовлятись у бізнесі.


Автор книги розповідає не лише про можливі психологічні, ділові та емоційні “пастки”, в які ви можете потрапити, але й радить, як правильно використати ці “пастки” у власних цілях.

Для читачів запропоновано ряд завдань, в роботі над якими ви зрозумієте, що звичні стереотипні методи вирішення проблем під час перемовин - це шлях в нікуди.

Ґевін Кеннеді руйнує усі стереотипи про те, як потрібно домовлятись у бізнесі, розкриваючи те, що здебільшого люди глибоко помиляються, коли проектують перемовини, виходячи із традиційних уявлень.

Всі, хто щоденно змушений домовлятись із партнерами, конкурентами, ворогами чи клієнтами - бізнесмени, маркетологи, дизайнери, керівники проектів, рекрутери, менеджери з продажу, торгівельні агенти і навіть представники силових структур - всім їм наполегливо рекомендуємо дану книгу. Втім, якщо ви просто цікавитесь діловим ораторським мистецтвом та психологією - вам теж підійде ця книга: вона написана досить жвавою розмовною мовою, а тому складнощів із прочитанням у вас не виникне.

Ознайомитись: flibusta.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал