понеділок, 19 листопада 2012 р.

"Стів Джобс"Книга 2011-2012 років - такою ця книга стала для мене. Справа в тому, що придбав я авторизовану біографію Стіва Джобса від Уолтера Айзексона ще у грудні 2011 року, отримав посилку від Амазону в січні 2012-го і читаю цю книжку ще досі :)

Український переклад в першому виданні отримав свою порцію нищівної критики за невисоку якість, оригінал - свою порцію схвальних відгуків та рецензій протягом першого півріччя із моменту виходу російськомовної версії, тому детально на цьому зупинятись не стану. Натомість - трішки світлин та вражень від книги.


Дуже якісний папір, чіткий друк та глянцева супер-обкладинка, котра трохи сковзається в руках, тому для тривалого читання доводиться знімати обкладинку - і під нею біла та тверда палітурка, котра в нової книжки за запахом схожа на запах нового макбука :) (володарі "яблучної" техніки зрозуміють, про що я).

Вартість оригіналу в інтернет-магазині Амазону на грудень 2011 року складала 35 доларів США + безкоштовна доставка на честь різдвяних свят. Не знаю, чи буде така акція цього року щодо книг.Автор - Уолтер Айзексон, керівник Аспенського Інституту, один із колишніх топ-менеджерів CNN та редакторів журналу "Тайм. Окрім біографії незмінного керівника та ідеолога однієї із найбільших ІТ-корпорацій світу, Уолтер Айзексон написав біографії Ейнштейна, Бенджаміна Франкліна та Кіссінджера. Живе із дружиною у Вашингтоні.
Кому можу порадити дану книгу, окрім ідейних "яблучників" та шанувальників біографічної прози? Мабуть, тим, хто хоче покращити свої знання літературної англійської мови та дізнатись нові подробиці из молодості Стіва Джобса та історії розвитку світової ІТ-індустрії (адже в книзі йдеться не лише про Джобса та Возняка, але й про Гейтса, "Піксар", розвиток інтернет-технологій та ІТ в роботі західних університетів тощо). На відміну від "айКони" ця книга читається легше, не містить суперечливих фактів чи припущень і більше присвячена життю, а не лише питанням менеджменту та бізнесу.

Придбати український переклад біографії Стіва Джобса можна в мережі "Книгарня Є" >>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал