субота, 10 листопада 2012 р.

"Я, мої друзі та героїн"

Наркотики - це гірше, ніж будь-яка інша погана звичка, тому що в кінцевому підсумку від цієї звички ти помреш значно швидше. І йдеться не лише про фізичну смерть, але й про моральну. Коли на місці 13-тилітньої дівчинки досить швидко - всього за пару років - постане живий труп, позбавлений моралі, совісті, розуму, адекватного сприйняття світу.


Історія дівчинки, яка випадково “підсіла” на “легкі”, а згодом - і “важкі” синтетичні “речовини” викликає неоднозначні відчуття. Порекомендувати цю книгу так, як зазвичай рекомендуєш гарні, трагічні чи цінні з точки зору бізнесової складової книги і твори, не повертається язик. Не рекомендувати цю книгу, якщо вона вам трапилась на очі - не можна. Доволі проста, по-страшному буденна і вичерпна картина того, як легко, просто і швидко можна зруйнувати життя собі та іншим людям і від звичайного бажання “закинутись” пігулкою на дискотеці прийти до лав “вінтових” і завершити шлях навіть не в притулку чи лікарні, а “на панелі”, чергуючи проституцію із пошуками “дози”.

Все те, що любить вигадувати Паланік, якось трішки блякне перед цією історією. Це не must-read. Але якщо трапиться на очі - не минайте цю книгу. Бо це - невигадана автобіографія Крістіане Фельшеріноу.

Ознайомитись із книгою: Flibusta

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал