понеділок, 30 липня 2012 р.

Від старого до нового: перезапуск проекту

Мабуть, вам цікаво, куди подівся старий 5Books і чому ви опинилися на якомусь незнайомому раніше сайті. Відповідь проста: кожен проект рано чи пізно стикається із необхідністю свого кардинального оновлення та переростає попередній рівень.
Так сталося і з блогом http://5books.co.ua

Сайтів, блогів, проектів і навіть цілих соціальних мереж, котрі пропонують читачам відгуки до книжок, за минулі пару років стало просто неймовірно багато. Ми всі звертаємо увагу на текст та контекст, але не приділяємо належної уваги зовнішньому вигляду, фактурі, дизайну, формі книжки як такої. А між тим цілком звична нам книга може мати цікаве подарункове видання, незвичну обкладинку чи декілька цікавих фактів, пов'язаних із періодом та умовами, коли її було випущено.

Саме це - візуальна форма, дизайн, обкладинка - стануть основним об'єктом мого дослідження в цьому блозі. І якщо це вам теж цікаво - прошу, приєднуйтесь, будьте чемні і відкривайте для себе щось нове.

PS: на жаль, стару версію блогу експортувати не вдалося. А можливо, воно й на краще. Втім, ви можете додати власні відгуки через спеціальну форму вгорі (посилання "Додати книжку"). Колишня адреса блогу до кінця року буде перенаправляти вас на цей сайт, а згодом її буде відключено.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прокоментуйте цей матеріал